Dle insidera je Elden Ring téměř hotový

3. prosinec 2020 18:07 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Zatím poslední informací o Elden Ring je ta, že se na hře stále pracuje. Potvrdilo to samotné studio na svém Twitteru, bohužel měsíce ticha novými informacemi neprolomilo. Dle Lance McDonalda, velkého fanouška souls-like her, insidera a tvůrce módu pro Dark Souls 3, se ale hra blíží ke konci vývoje.

Jeho informace pochází od člověka, který u From Software údajně pracuje jako kontraktor. „Dneska jsem trochu hledal a vypadá  to, že Elden Ring je připraven k veřejné ukázce. Vypadá to totiž, že na Elden Ring pracují lidé, které si berou jenom když jsou hry skoro hotové. Asi si umíte představit, že vyzvídám různé kontraktory. Sleduju co dělají a o čem mluví a jeden z nich dneska něco řekl a musím říct, že to bylo husté. Vzhledem k tomu, že vím, co ten člověk dělá, si myslím, že je hra skoro hotová. Ale stále nevím, jestli bude na Game Awards, což je vše na čem mi záleží.“

McDonald si ale nemyslí, že hra vyjde v březnu. „Pokud by to byl březen, věděl bych toho  mnohem více. Nemyslím si, že to vyjde tak brzy. Myslím si, že to bude příští rok, ale nevím toho tolik. Myslím si, že když se hry dostanou opravdu hodně blízko k dodělání, prostě o tom přestanu mluvit. Když něco vím určitě, nebudu to prozrazovat. Víte co, je to velká hra, je to docela vzrušující. Takže pokud přestanu spekulovat o Elden Ring, nejspíše to znamená,  že jsem se dozvěděl něco opravdu zajímavého. Ale teď nevím nic.“

Jak zmiňuje web GamesRadar, McDonaldova minulost svědčí jako dobrý průkaz k tomu, že je věrohodný zdroj informací. Tudíž je možné, že se o hře dozvíme více informací na očekávaných The Game Awards.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 3. 12. 2020 v 19.32

zaty: Pleteš si pojmy.

Remaster: Drobnější update, který vylepšuje grafiku vylepšením současných assetů, tedy textury s vyšším rozlišením, vyšší rozlišení apod. Assety nijak zásadně nemění. Je to pojem, který pochází z hudby a filmů, kde remasterovat znamená vylepšit stávající "master", ne ho udělat znovu a lépe.
Příklad: Age of Empires 2 HD, Kingdoms of Amalur Re-reckoning, Final Fantasy X/X-2 HD

Remake: Úplné předělání stávající hry do nové podoby. Což může znamenat buď předělání grafické podoby a zanechání hratelnosti, nebo předělání úplně všeho (kromě příběhu). Kdybych to přirovnal k hudbě, tak remake by znamenal nové nahrání starých skladeb s lepší nahrávací technologií třeba.
Příklad: Crash Bandicoot N-sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy, Resident Evil 2

Editováno: 3. 12. 2020 v 19.35

Nahlásit nevhodný obsah

20925507
esmo napsal 3. 12. 2020 v 19.27

zaty: Přečti si prosimtě někde rozdíl mezi remasterem a remakem.
Remaster je Dark Souls 1, Demons Souls je od základu překopanej.

Nahlásit nevhodný obsah

20922308
zaty napsal 3. 12. 2020 v 18.14

Už by taky bylo načase. Démon Souls remake je bohužel jen remaster a pro mě celkem zklamání, takže bych potřeboval další dávku co nejdříve.

Editováno: 3. 12. 2020 v 18.15

Nahlásit nevhodný obsah