Sony Bend přichází o scénáristu a režiséra

2. prosinec 2020 15:30 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Studio Sony Bend Studios přichází o dva velmi důležité články vývojářského týmu. Tedy, v tuto chvíli je možná lepší říct, že o jednoho přišlo už před rokem. Až nyní se totiž dozvídáme, že ze studia odchází Jeff Ross, herní režisér, a John Garvin, scénárista a režisér, který odešel už při vydání Days Gone.

Oba dva vývojáři oznámili tuto skutečnost na Twitteru. „Tento týden je pro mě tím posledním v PlayStationu a Sony Bend. Jsem neskutečně hrdý na všechny hry, které jsem mohl tvořit, ale také se těším na další výzvy, které jsou předemnou. O svých plánech budu informovat později, ale po tom, co se uklidní COVID, se přesunu do Chicaga.“

U Johna Garvina je vyjádření delší. „Nemluvil jsem o tom z různých důvodů, ale už nejsem členem Bend Studio a nejsem jím už více jak rok. Jakmile vyšlo Days Gone, soustředil jsem se na osobní projekty – malování, psaní, vydávání a obecně si svou pauzu od herního průmyslu užívám.“

Garvin dále popisuje, že se do města Bend přestěhoval už před více jak 20 lety a od té doby pracuje v již zmíněném studiu. Děkuje lidem, se kterými mohl spolupracovat, dále ale neříká, jestli bude v herním průmyslu pokračovat.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894404
MichalSkodaCZ napsal 3. 12. 2020 v 10.35

Karlositoo: Pro mě ne :-) Ale každý to vidí jinak, chápu to.

Nahlásit nevhodný obsah

20850053
Karlositoo napsal 3. 12. 2020 v 09.04

MichalSkodaCZ: Hra měla nadprumerny šmrc ale uvodní hodiny ve hře byly otřesné...

Nahlásit nevhodný obsah

20894404
MichalSkodaCZ napsal 2. 12. 2020 v 20.08

No co si budeme. Days Gone 2 bude. Dřív nebo později. Otázka je, jestli se to podepíše na DG2 či bude někdo nový a dostanu to ještě lepší šmrnc. Uvidíme.

Nahlásit nevhodný obsah