Pyrenejské DLC pro Euro Truck 2 odloženo

2. prosinec 2020 13:57 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Vývoj populárního simulátoru Euro Truck Simulator 2 od českého studia SCS Software stále běží, v současnosti tým pracuje na velké aktualizaci 1.40, která má (i do příbuzného American Truck Simulatoru) přinést nový systém nasvícení. Vedle toho se pracuje na aktuálním mapovém rozšíření Iberia. Oba projekty nicméně nabírají zpoždění.

Na vině je koronavirus a nucená práce z domova. Studio na svém blogu publikovalo příspěvek, ve kterém zmiňuje koordinaci práce více než 200 zaměstnanců, z toho více než 20 designérů map, kteří na rozšířeních poctivě pracují. Dle všeho jde opět o nejnáročnější cíl, který před sebe studio kdy postavilo.

„Ne moc dobrá zpráva je ta, že nebudeme schopni práce dokončit před koncem roku. Již dříve jsme se snažili držet jistého plánu, a musíme se ho držet dokud nedojdeme do cíle. A je na čase strhnout tu bolestivou náplast - DLC Iberia pro Euro Truck Simulator 2 letos nevyjde,“ omlouvá se studio fanouškům.

SCS Software se povedlo v plánovaném čase odbavit alespoň mapové rozšíření pro American Truck Simulator, kde můžete nově křižovat silnice Colorada. Zpoždění ale zasáhlo i tým, který pracuje na kompletní předělávce zastaralého Německa. 

Studio mimochodem tvrdí, že někteří zaměstnanci už pracují i na dalších, zatím neoznámených DLC. Tyto plány se ale pochopitelně mírně odsouvají.

Připomínáme, že DLC Iberia, soustředěné na oblast Španělska a Portugalska, vyjde někdy v příštím roce. 

 

Zdroj: Blog SCS

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879501
Tadeáš Pepř napsal 3. 12. 2020 v 10.35

Siebenburgen: Myslím, že reworkem postupně prochází celá "stará" mapa, teda ta vytvořená ještě pro původní hru. Je pravda, že je to při přejezdu z těch nejmladších částí trochu pěst na oko. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 2. 12. 2020 v 22.30

Německo dle mého nepotřebuje až tak předělat jako například Anglie, ČR, Slovensko, Maďarsko, Polsko... ... Jo, ještě tu AI by to chtělo trochu předělat ;)

Nahlásit nevhodný obsah