Sony stále podporuje tým v San Diegu

1. prosinec 2020 12:55 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Dva roky nazpět bylo otevřeno několik pracovních pozic, z nichž měl vzejít nový vývojářský tým pod hlavičkou Sony. Studio v San Diegu ještě nebylo oficiálně představeno, což ostatně platí i pro jeho prvotinu. Po dvou letech se alespoň dozvídáme, že se na projektu stále pracuje.

Vyplývá to z prohlášení jednoho z vývojářů. John Bautista totiž nedávno tým opustil, což prozradil v příspěvku na Twitteru. „Poslední den v Sony SD. Byla to bláznivá jízda, úžasná společnost, tentokrát mi to ale nevyšlo. Jsem pyšný na to, co jsme dokázali, obzvlášť vzhledem k šílenostem, kterými jsme si museli projít,“ prohlásil Bautista před dvěma týdny. Studio tehdy opustil také jeden z vedoucích designérů – Quentin Cobb. Okamžitě se tedy objevily spekulace o možném uzavření studia.

Bautista se tedy přihlásil ještě jednou, aby situaci trochu osvětlil. Zdůraznil, že měl k odchodu vlastní důvody. Dodal také, že studio stále funguje a i nadále pracuje na stejné hře.

Jak už ale bylo řečeno, o projektu nevíme téměř nic. Pracovní pozice ho popisovaly jako akční adventuru, která otevře „další kapitolu filmového vyprávění“, což podporuje také skutečnost, že se na něm podílí i skupina Visual Arts Service Group. Ta se specializuje na pokročilé animace a motion capture, spolupracovala na několika hvězdných značkách, například na Uncharted, The Last of Us, God of War nebo Death Stranding. Na oficiální odhalení je ale zatím zřejmě příliš brzy.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!