Creative Assembly stále pracuje na FPS

30. listopad 2020 13:27 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Už nějaký čas se povídá o novém projektu studia Creative Assembly, které je zodpovědné kupříkladu za sérii Total War nebo Alien: Isolation. Samotní vývojáři se k vývoji bohužel příliš nevyjadřují, o nové značce zatím v podstatě nic konkrétního neprozradili. Není tedy divu, že se začalo mluvit o možných problémech s produkcí. Poslední informace ale potvrzují, že se na záhadné FPS stále pracuje.

Střílečku prozradily pracovní pozice, z nichž si pozorní fanoušci vydedukovali, že by se titul mohl profilovat jako hero shooter. Důraz na unikátní postavy a jedinečné schopnosti naznačoval, že v britském studiu roste konkurent pro Overwatch. Neméně zajímavé je i zapojení režiséra Neilla Blomkampa, s čímž se autoři pochlubili na Twitteru. K tomu ale došlo už v únoru loňského roku.

Nepříjemné ticho přerušil až Tim Heaton, který šéfuje evropským pobočkám Segy. Japonská společnost totiž studio v roce 2005 stáhla pod svá křídla. „Snažíme se nyní zkoumat nové IP. Je zde FPS, na níž pracuje Creative Assembly, zároveň ale rostou další týmy kolem nových značek,“ prohlásil Heaton s tím, že se snaží využít veškeré možnosti, aby mohli přijít s něčím neokoukaným.

Zatím tedy stále platí, že o nové střílečce víme zatraceně málo. Oficiální odhalení by ale nemuselo být zase tak vzdálené. Kdo ví, třeba k němu dojde už za pár dní. Geoff Keighley by zajisté rád poskytl prostor na již tradiční show The Game Awards. Inu, nechme se překvapit.

Zdroj: Wccftech, Games Industry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 1. 12. 2020 v 08.25

HERO SHOOTER ? Kolik lidí se musí ještě spálit, než tenhle žánr zmizí v propadlišti dějin jako MOBY ?

Nahlásit nevhodný obsah