Bungie má už 3 roky vyvíjet nové projekty

29. listopad 2020 08:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

CEO studia Bungie Pete Parsons v rozhovoru pro magazín Metro uvedl, že mimo kontinuálních updatů a expanzí pro Destiny 2 pracuje studio také na vícero neoznámených projektech. Vývoj má v tuto chvíli probíhat už přibližně 3 roky.

Konkrétní téma, při kterém zpráva o připravovaných projektech zazněla, byl odchod Bungie od vydavatelství Activision, jehož jsme se dočkali počátkem minulého roku. Ve svém vyjádření Parsons potvrdil, že studio i nadále plánuje využít znovunabyté nezávislosti nejen k dalšímu rozvoji Destiny 2, ale také rozvoji kreativních cílů a myšlenek skrze zcela odlišné projekty.

O skutečnosti, že Bungie již delší dobu pracuje na vícero hrách neslyšíme poprvé. Už v roce 2019 Persons odhalil, že studio plánuje do roku 2025 vydat zcela novou herní značku. Načež bylo v červnu letošního roku nezávisle na předešlém sdělení uvedeno, že v pracích je i odlehčený komediální titul se silným důrazem na uměleckou stránku hratelnosti a aspekt propojování hráčů. Jeho krátkého nastínění jsme se dočkali ve spojitosti s registrací ochranné známky s označením "Matter".

Zdroj: PC Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900965
Ivann napsal 29. 11. 2020 v 12.25

To by vysvetlovalo, proc expanze pro Destiny 2 stoji za.......

Nahlásit nevhodný obsah