Wolcen čeká reset herní ekonomiky

28. listopad 2020 12:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Akční diablovka Wolcen: Lords of Mayhem ohlašuje příchod bezplatného updatu Chronicle I: Bloodtrail. Mimo technických zásahů do chodu a hratelnosti samotného titulu sáhne update rovněž razantně do herní ekonomiky, a sice způsobem jejího kompletního restartování.

Ačkoli vývojáři prozatím nesdělili datum přidání zmiňovaného updatu, potvrdili, že veškeré postavy vytvořené před jeho příchodem budou následně přesunuty do separátního režimu Legacy. Z něj budou moci hráči posléze moci interagovat a obchodovat pouze s dalšími Legacy postavami. Více detailů o obsahu a novinkách Bloodtrail má být sděleno s blížícím se datem vydání.

Od svého únorového vydání se Wolcen těšil smíšené popularitě. Zatímco jedni titul cení pro potenciál, který v sobě skrývá, jiní poukazují na neuspokojivý technický stav, ve kterém se hra už déle nachází. Co se týče přístupu samotných vývojářů, ti nezávisle na názoru hráčů uvádí, že Chronicle I: Bloodtrail je údajně pouhým začátkem dlouhé cesty, kterou si vytyčili.

Zdroj: PC Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 1. 12. 2020 v 09.19

Superman25: +1 rozumim :) Dnes je slovo RESTART synonymum pro ZAJE*AT SE ! Lidi přišli o živnosti či práci a v televizi jim komerční banka nabízí - Pojďte se s námi RESTARTOVAT ! Nemáte práci, máte nejistou budoucnost a nevíte, kdy vám to zase zavřou, tak si pojďte napůjčovat peníze.

Vůbec to maj banky dneska hezky vymyšlený. Zatímco dřív si účtovali za výběr peněz, dneska si účtujou za každou naší platbu. Podařilo se jim vecpat jako prostředník mezi naše peníze a naši platbu. Peníze se digitalizují rychleji thanks to coronavirus. V počítačích se bude lépe maskovat jak je celosvětová tržní ekonomika v prdeli a jak se tenhle humbuk hroutí, thanks to ALMIGHTY DOLLAR a třicetitřítrilionóvému státnímu dluhu USA.

Editováno: 1. 12. 2020 v 09.30

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 28. 11. 2020 v 17.46

Tvl než sem si to přečetl jsem se docela lek tech slov herni ekonomika a restart

Nahlásit nevhodný obsah