Zapojte se do diskuze v hPodu #771

26. listopad 2020 10:05 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Za okny se vytrvale ochlazuje. O to příjemnější je zasednout k počítači, připravit mikrofon a naladit se na příjemné povídání o hrách. Tak jako v podcastu hPod s pořadovým číslem 771. O čem se budeme bavit tentokrát?

Probereme aktuální ožehavé téma v podobě přeprodávání konzolí PlayStation 5 a v návratu našich speciálncíh témat si popovídáme o herních relikviích, bazarových raritkách a růstu hodnoty starších titulů. A samozřejmě nesmí chybět klasická diskuze nad tím, co zrovna hrajeme nebo se chystáme hrát.

Ansámbl kolem mikrofonů zatím není úplný, téměř jistě se ale můžete těšit na Kubu, Tadeáše a Lukáše, které možná doplní David nebo další záhadní členové. Natáčet začínáme ve večerních hodinách, máte tedy dostatek času zaslat nějaký všetečný dotaz nebo připomínku. A to buď sem do diskuze, nebo na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY.

Uslyšíme se v pátek ve 20:00.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878723
veselykralicek napsal 26. 11. 2020 v 15.37

Ahoj kluci,

tak se po delší době zase ozývám s pár dotazy a nějakou zpětnou vazbou. Zaprvé myslím, že to vzal Tadeáš po Pavlovi za ten správnej konec, ocenil jsem rozhovory a tematicky zaměřené články s osobním vhledem. Viz. NHL, Xbox, Wasteland, závodní auta a podobně. Za mě si mnohem raději přečtu jeden takový článek než padesát novinek. Nejvíce jsem ocenil asi speciální téma v hPodu, na které se vždy těším, i když po pár dílech jste od něj upustili. Pevně doufám, že se zase pevně vrátí do hPodu a příjemně ho osvěží. Tadeášova práce je na webu hodně vidět, což si nechci rýpat, ale Pavlovu jsem tolik neviděl. Sice byl v hPodu, ale videa nebyla a pod články podepsaný moc nebyl. Tak a teď k těm dotazům.

1) Tadeáši, Tvoje úsilí a snaha jsou na webu vidět, i když už pozoruju lehký úbytek tempa, se kterým jsi převzal otěže celého webu. Nezačínáš ztrácet energii? Jak je náročné udržet si náboj, elán, když je té práce tak hodně? Máš v plánu přijít s nějakými dalšími projekty? Nebo alespoň rozšiřovat ty stávající? Zejména bych uvítal více tematických článků s osobním vhledem.

2) Kuba se stal něco jako zástupcem šéfredaktora? Něco, co dělal David Pavlovi? Musím říct, že mi Kuba dlouho nějak neseděl a byl můj nejméně oblíbený člen redakce, ale poslední dobou (a s přibývajícím prostorem, který na hrej.cz dostává), jsem mu přišel celkem na chuť. Přeju rovněž mnoho sil a energie do další práce.

P.S. Vím, že se Tadeáš snaží a je to opravdu těžké, ale čtený přednes má Kuba opravdu lepší, ať už při čtení dotazů, jednak mi přijde i Tadeášův přednes např. ve videích, kdy čte text, příliš strojený. Ale opravdu to není kritika. Vím, že to je náročné a sám bych to dělat nechtěl. Jen mi zní Kuba daleko přirozeněji.

3) Opravdu se přítelkyně Kuby Štěpánka jmenuje Štěpánka? Kubo, plánuješ si ji vzít?

4) Dost často doporučujete nějaké YouTube kanály, až si často říkám, kde to pořád berete? Proto mě zajímá, kolik takových kanálů každý z Vás aktivně sleduje? Např. já sleduju jen tři kanály a to konkurenční web o hrách, kytary.cz a kanál Dynama Pardubice a i tak mi přijde, že toho sleduju dost.:-D

5) Co je to ten gamechanger? Tadeášem poslední dobou často omílané slovo.

Nakonec bych ale jednu kritiku měl. Neberte to prosím nijak zle, chápu, že natáčení hPodu z domova má svá úskalí, sedíte doma u počítače a nebaví Vás jen dvě hodiny koukat do monitoru bez osobního kontaktu, ale mohli byste si prosím aspoň vypnout mikrofony, když nemluvíte? Vážím si, že natáčíte z domova, ale upřímně mě už několik posledních hPodů docela vadí to nesutálé klikání myši po celou dobu hPodu. Jak říkám, chápu, že u toho něco děláte, ale tohle mi opravdu přijde rušivé. Kor když je to opravdu neustále.

Ale abych nekončil pouze na negativní notě, musím se přidat se svým postřehem, když už se poslední dobou tak často bavíte o pohodlí v případě konzole / PC. Jednak je to asi tím, že nemám kancelářskou práci a nesedím celý den u PC, ale ten pravý večerní relax je pro mě sednout si pěkně pohodlně do kancl židle a chytnout myš a klávesnici a něco si ve svém herním koutku zapařit. Je to pro mě daleko pohodlnější a příjemnější než sedět / ležet na gauči s konzolí. Sice jsem si na Tadeášovo doporučení pořídil Xbox One a dohrál na mě Forzy Motorsport 5, 6 a 7, stejně jako Fifu nebo Mortal Kombat, ale poloha víc vleže není pro hraní tak přesná, poloha v předklonu mi naopak nepřijde tak pohodlná, večer už u toho strašně usínám a nevydržím u toho rozhodně tak dlouho. Takže přes to všechno je PC moje hlavní platforma. To to opravdu nikdo nemáte podobně? Ne jen, že mám lepší počítač než Xbox, ale hraní je pro mě daleko lepší, pohodlnější, více pohlcující a dokáže se do něj mnohem lépe ponořit. Takže z hlediska pohodlí jasně vede pevný stůl a pořádný PC!

Ještě jednou díky za Vaši práci a přeji mnoho sil, štěstí a úspěchů do dalších projektů a držte se i v této nelehké době!

Smrt Spartě!!!

veselykralicek

Editováno: 26. 11. 2020 v 15.40

Nahlásit nevhodný obsah