PlayStation Plus nabídne Just Cause 4

25. listopad 2020 17:58 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Jen pár hodin po zveřejnění prosincových Games with Gold, které hráči nepřijali moc pozitivně, se na scénu vyřítilo také Sony, které se rozhodlo nabídku Xboxu víceméně pošlapat a odhalit své hry zdarma, které hráči dostanou v rámci PlayStation Plus. A že bude co vybírat.

První hrou je Worms Rumble, nejnovější přírůstek do série Worms, který se rozhodl jít s dobou a převést hraní do 3D, respektive 2,5D. To vše navíc v reálném čase a s až 32 hráči. Jde tak spíše o akční střílečku než o klasické Worms. Samozřejmě nesmí chybět ani battle royale.

Druhou hrou v pořadí je čtvrtý díl Just Cause. Ten po svých předchůdcích nabídne taktéž bláznivou akci, ve které hraje hlavní roli váš hák, se kterým můžete svazovat cokoliv s čímkoliv. To vše na obrovské mapě, na které naleznete všemožné prostředí – od deštných pralesů po zasněžené vrcholky hor.

Poslední hrou je Rocket Arena, pokus studia EA o prémiovou akční střílečku. Bohužel při vydání šlo o velký propadák, jelikož jsou dnes hráči zvyklí na luxus free-to-play arénových stříleček. Hratelnostně na tom ale hra není špatně a cenovka položena jak nejníž to jde vám určitě zajistí zábavu minimálně na pár hodin. Hry budou dostupné od 1. prosince do 4. ledna.

Zdroj: PS Blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 27. 11. 2020 v 11.39

Musím se smát ;D Pokud se neukáží Worms v dobrém světle , tak Gold i PS Plus jen opět předvedly stejný výprodej ležákových budgetů ..... Buďme nestranní obě služby nic moc ;)

Nahlásit nevhodný obsah