Film Monster Hunter obdržel nový trailer

22. listopad 2020 10:15 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Celovečerní snímek z univerza Monster Hunter odprezentovává dosud neviděné střípky příběhu. Ukázka, v níž nechybí představitelka hlavní role Milla Jovovich, dává na odiv vše, co si se značkou spojujeme. Nechybí tak přepálené zbraně ani (možná až příliš) přerostlá monstra.

Trailer pocházející s čínských vod dává možnost poprvé spatřit podobu palica Meowscular Chefa – zástupce druhu kočičích společníků, jenž má podobně jako ve hrách sehrávat roli věrného pomocníka a průvodce hlavní hrdinky. Skutečnost, že jeho pomoc, a nejspíše i nejapné vtípky, bude ve zdejších nehostinných podmínkách více než vítaná, názorně dokládá i množství přítomných monster a nebezpečenství.

Při zohlednění ukázky dále nelze přehlédnout, že kvalita CGI efektů, specificky u vyobrazených titánů doznala od předešlé práce režiséra Paul W. S. Andersona znatelný posun. Tento citelný krok kupředu je pak zvlášť patrný ve srovnání s posledními díly filmové sérii Resident Evil, jež má řečený režisér rovněž na kontě. Co se týče filmového Monster Huntera, jeho uvedení do kin stále připadá na prosinec letošního roku.

Zdroj: PC Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8530612
Superman25 napsal 22. 11. 2020 v 23.08

Sem s tim.....

Nahlásit nevhodný obsah