Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Britský hráč si objednal PS5, dostal bulgur

20. listopad 2020 16:26 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Včera jsme vás informovali o situaci ve Velké Británii, kde byly v jeden den přepadeny dvě dodávky, údajně za účelem získání konzolí PS5, které v den vydání mířily ke svým majitelům. Jenže z této země přichází další kuriózní zprávy – konzole se nekradou jen z dodávek, ale i přímo z krabic.

Konkrétně se jedná o zásilky z britské pobočky Amazonu, které mají stejný osud. Zákazníkům nejdříve přišla zpráva o pozdním dodání zásilky, následně jim byl zaslán balík přelepen průhlednou lepenkou. Amazon ale používá svou vlastní lepenku, což už bylo při prvním pohledu zvláštní znamení. Zákazníci se pak nestačili divit, když místo své konzole dostali jiné zboží – pistole Nerf, pánev, gril nebo rýži (přesněji řečeno bulgur - lámanou pšenici). Zprávy o nedoručení konzole zaznívají i při objednávkách z jiných obchodů, u kterých ale budou problémem nejspíše řidiči přepravních služeb.

Nejedná se tedy o ojedinělý případ a počty těchto zpráv značí i to, že nejspíše nejde o vtip. O těchto zprávách totiž informuje třeba i redaktor Nintendo Life Anthony Dickens nebo redaktor Digital Foundry Will Judd. Amazon se stále k těmto případům hromadně nevyjádřil.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 20. 11. 2020 v 20.41

pokusy jak získat druhou konzoli zdarma (resp. např. za pytel rýže) jsou očividně různé, nicméně asi to neprojde ... :D

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 20. 11. 2020 v 17.15

Bulgur je lepší, ale dá se koupit i levnějc :D

Nahlásit nevhodný obsah