House Flipper nabízí kyberpunkové DLC

19. listopad 2020 09:20 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Cyberpunk 2077 svým odkladem donutil posunout datum vydání hned několika dalších her, jejichž autoři a vydavatelé se báli, že je polské RPG zastíní. Na druhou stranu se ale sluší dodat, že svou estetikou mnoho dalších autorů inspiroval. Příkladem může být House Flipper.

Unikátní simulátor, v němž jde o uklízení a renovaci zanedbaných bytů a domů, byl svého času instantním hitem. A protože se v dnešní době trendy mění z měsíce na měsíc, snaží se autoři maličko ohřát v záři reflektorů, které velmi brzy zasvítí na hru od studia CD Projekt Red. Proto uvedli nové kyberpunkově laděné DLC.

V něm nechají všechny zájemce uklidit byt v dystopickém městě Neo-Tokyo. Byt, který obýval jakýsi hacker. Rozšíření přidává přes 60 tematických předmětů, s nimiž hra získává zcela odlišnou atmosféru. A nejlepší na tom je, že za něj autoři nechtějí ani korunu.

Krzysztof Krej se nijak netají s důvodem, proč se do kyberpunkového DLC pustili. Výkonný ředitel Frozen District přiznal, že se s celým týmem nemůže dočkat, až očekávané RPG vyjde. „Tady ve Frozen District patříme všichni mezi hráče. Jsme neuvěřitelně natěšeni z blížícího se vydání jednoho z největších titulů z produkce studia CD Projekt Red. Naše vývojářské týmy byly nadšeny z nápadu vytvořit pro House Flipper DLC inspirované Cyberpunkem, tak jsme do toho šli.“ Rozšíření je od dnešního dne k dispozici na Steamu.

Zdroj: PC Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!