Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Vyšla gameplay ukázka Xbox verze CP 2077

18. listopad 2020 09:31 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Další epizoda Night City Wire je sice naplánována až na zítřek, studio CD Projekt Red se ale rozhodlo nadělit slušnou porci záběrů o něco dříve. Na Twitchi bylo odvysíláno video, v němž došlo na srovnání záběrů z konzolí Xbox One X a Xbox Series X.

Na Xbox Series X RPG samozřejmě vypadá lépe, ať už jde o věrnější hru světla a stínů, nebo detaily textur. V desetiminutové ukázce jsou demonstrovány různé činnosti, nechybí jízda futuristickou károu, střelba i boj na blízko, procházky temnými uličkami Night City nebo klábosení s Johnym Silverhandem.

Nás by samozřejmě také zajímalo, jak novinka běží na základním Xboxu One, tam už se zřejmě objeví daleko výraznější kompromisy. Studio nezapomíná ani na konzole od Sony. V poslední tiskové zprávě přislíbilo, že se brzy dočkáme také ukázky zaměřené na PlayStation, dorazit by měla v nejbližší době. I zde by samozřejmě mohlo dojít na srovnání verzí pro PS4 a PS5.

Cyberpunk 2077 vyjde 10. prosince na platformách Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series, PlayStation 5, na PC a ve službě Google Stadia.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921708
kralik.ing napsal 18. 11. 2020 v 20.44

Nemusí být nádherná hlavně ať se dobře hraje třeba jako GTA

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 18. 11. 2020 v 09.56

Tedy nevim jestli tohle byla ukazka na XsX tak neprisla vam ta grafika hry tak nejak vyrazně horší než ukazky z minule ? Neudělali vývojáři nějaký Downgrade v rámci zpětné kompatibility na staré konzole ?

Nahlásit nevhodný obsah