Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Adventure Time dělá reklamu Fenyx Rising

17. listopad 2020 11:34 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Ubisoft i v letošním roce hodlá náležitě vytěžit nákupní horečku, která se pojí s vánočními svátky. Po Watch Dogs Legion a Assassin's Creed Valhalla nabídne za pár týdnů také Immortals Fenyx Rising. Je jasné, že novou značkou míří také na mladší publikum. Asi tedy jen tak někoho nepřekvapí, že se nyní objevila ve spojení s pohádkou Adventure Time.

V ukázce se prochází známé postavy Finn a Jake. Ke svému překvapení velmi brzy zjistí, že pravděpodobně nejsou v Cukrovém království, v němž vládne princezna Žvýkačka. Při setkání s trojhlavým psiskem je zachrání Fenyx, hrdinka výše zmíněné akční adventury, která je náležitě stylizovaná do barev a tvarů pohádky.

Animák Adventure Time běžel téměř deset let pod labelem Cartoon Network, nyní pokračuje na stanici HBO Max. Za tu dobu už si stihl vybudovat početné publikum jistého věku, jde tedy o ideální příležitost pro reklamu na Immortals Fenyx Rising.

Hra vychází 3. prosince na platformách Xbox Series Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch a na PC. Tuzemským hráčům zajisté udělají radost české titulky.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!