Ubisoft Connect mění systém achievementů

14. listopad 2020 14:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (3)

Herní klient Ubisoft Connect, donedávna známý pod označením Uplay, pozměňuje zpracování herních achievementů. Nabídka Achievements, doposud přítomná u každého individuálního titulu, byla u PC verze Assassin's Creed Valhalla plně nahrazena rozšířením nabídky Challenges.

V reakci na zmatení některých hráčů zástupci Ubisoftu potvrdili, že absence položky Achievements není následkem chyby, nýbrž záměrného přičinění společnosti. Cílem úpravy je podle vyjádření komunitních manažerů větší propojení herní náplně a systému navyšování úrovně uživatelského účtu ve službě Ubisoft Connect. Obdobný postup má podle přiloženého vysvětlení do budoucna nastat i u dalších her. Dříve vydané tituly, jako je Far Cry 5 nebo Watch Dogs: Legion, nebyly touto změnou prozatím poznamenány.

Při průchodu oficiálního fóra Ubisoftu, je více než patrné, že se změna, a ani podané vysvětlení, u hráčů nesetkalo s přílišným pochopením. Už tak nemalé rozhořčení navíc nabývá na rozsahu v kontrastu toho, že konzolové verze AC: Valhalla standardní systém achievementů i nadále obsahují. Ať už tedy nynější situace opravdu značí posun většího rázu, drobnou restrukturalizaci, nebo pouze bezvýznamné přeoznačení, nelze odhlédnout od skutečnosti, že hráči nenachází ve slovech Ubisoftu přílišnou útěchu.

Zdroj: PC Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 17. 11. 2020 v 00.16

Tak to musim zkusit, jelikož u starších her normálně funguje takové to čislo v rohu a jen u těhle dvou ne. Tak díky

Nahlásit nevhodný obsah

20871756
hans999 napsal 16. 11. 2020 v 17.00

Spiker01: Ukazatel FPS zapneš ve Valhalle klávesou F1. Je teď přepracovaní, ukazuje i zatížení grafiky a procesoru.

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 15. 11. 2020 v 00.33

Ubi connect je jen přeskinovanej uplay, ale tolik problémů s tím. Achievementy neskáčou ve hře, výzvy na začátku taky ne, teď jak se jim chce. Měřič fps u Valhally a Legionu nefunguje. Odměny za sledování Ubi Forward stále nedorazily. No doufám, že ty achievy a výzvy vratí jak byly. Vzhledově se mi to líbí a uplay points by mohly naskakovat častěji než v předchozím systému.

Nahlásit nevhodný obsah