EGS nabídne Elite Dangerous zdarma

12. listopad 2020 23:37 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Už je to více než rok, co Epic Games Store nabízí každý týden hry zdarma. V minulosti jsme si mohli vyzvednout spoustu velmi pěkných titulů včetně Grand Theft Auto V, Total War Saga: Troy nebo třeba Ark: Survival Evolved. Tento týden o žádné velké pecky nejde, připravte se ale na týden příští.

Od 19. listopadu bude totiž v nabídce Elite Dangerous, které si budete moct vyzvednout a ponechat navždy zcela zdarma. Tento titul patří mezi nejlepší vesmírné průzkumné hry a vývojáři se o hru neustále starají. Dočkáte se téměř neomezeného světa, velmi komplexní ekonomiky i systému úpravy své lodě.

Právě z Elite Dangerous pochází například bájné příběhy o týdenních výpravách, jejichž úkolem je překonat rekordy prozkoumaného světa. Nechybí ani rozsáhlé bitvy a hodiny učení toho, jak nejlépe ovládat svou loď. Ještě před tím si ale můžete vyzvednout zajímavou indie pixel-artovou hru The Textorcist, ve které se musíte vyhýbat střelám a zároveň porážet své nepřátele psaním.

Zdroj: EGS

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20913293
polw napsal 17. 11. 2020 v 11.28

Tak tohle určitě doporučuju. Takovou hru a zdarma...já za to utratil docela dost (spolu s VR a herními ovladači), ale nelituju.Je to nejrealističtější vesmírný simulátor.

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 14. 11. 2020 v 23.29

Tak to jo :o) Uvažoval jsem o koupi vesmírný simulátor ještě žádný nemám. Díky

Nahlásit nevhodný obsah