Battlefront ztrácí kreativního ředitele

12. listopad 2020 14:43 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Je to už několik měsíců, co studio DICE překvapivě oznámilo konec podpory obou svých titulů Star Wars: Battlefront 2 a Battlefield V. Dle spekulací za to může přesun vývojářských týmů na tvorbu nového Battlefieldu, který má vyjít příští rok na Vánoce, popřípadě na další vstupy do série Star Wars Battlefront. Právě ta ale ztrácí důležitého člena týmu.

Dennis Bränvall působil ve studiu DICE 8 let, od minulého roku pak jako kreativní ředitel Battlefront 2. Dříve ale pracoval i na Battlefield 4 nebo prvním dílu Battlefront. Z pozice pomocného kreativního ředitele se tak postupně dostal až na pozici, ze které nyní odchází.

„Stále si pamatuju, jak jsem dostal první Star Wars kontrakt a celý meeting studia se naplnil husí kůží a slzami štěstí. O osm let později tato cesta končí a já z DICE na konci měsíce odcházím. Děkuju vám všem. Ať vás provází síla.“

Je otázkou, jak tento krok může ovlivnit další vývoj série Star Wars a proč se Bränvall rozhodl odejít. Tyto informace ale nejspíše ještě nějakou chvíli zůstanou pod rouškou tajemství.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 13. 11. 2020 v 12.39

Děkujeme, navždy budeme vzpomínat na tvoje STAR WARS, jako na LOOTBOX aféru a jak daleko až můžou vývojáři zajít ve ždímání hráčů. Možná to nebyl tvůj nápad, ale jako kreativní ředitel si měl ukázat koule a nafackovat tomu, kdo to ve hře chtěl. Ždímale.

Nahlásit nevhodný obsah