Zapojte se do zeleného hPodu #769

11. listopad 2020 17:31 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Další týden nám nezadržitelně spěje ke konci, a to znamená mimojiné natáčení další epizody podcastu hPod! V té s pořadovým číslem 769 opět probereme nejžhavější témata herního průmyslu i klasicky naprostý offtopic. Co to bude tentokrát?

Hlavním tématem bude samozřejme Xbox Series X, který konečně dorazil na náš trh a v redakci se jich nachází hned několik, popovídáme si tedy o našich dojmech z používání nové konzole. Vedle toho také probereme překvapivý nákup závodnického studia Codemasters a samozřejmě si posvítíme i na hry, které v současnosti hrajeme.

Složení redakce za mikrofony zatím úplně známé není, necháme se tedy překvapit a nic avizovat nebudeme. To ale neznamená, že byste se neměli ptát, práve naopak! Dotazy můžete zasílat níže do diskuze nebo na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Natáčení proběhne pravděpodobně v pátek dopoledne.

Uslyšíme se tradičně v pátek v 20:00.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917754
catmeows napsal 12. 11. 2020 v 08.55

Vážená redakce, s dovolením si trochu rýpnu, neberte to prosím nijak zle.
Když už v minulém podcastu padlo Attenboroughovo jméno, chtěl bych se zeptat, jestli uvažujete nad uhlíkovou stopou vašich herních zařízení. Koupili byste si méně výkonný stroj a menší TV s vědomím toho, že vaše hraní nežere 900 Wattů ale třeba jen 600 ?
Přeji hezký den

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 11. 11. 2020 v 22.30

Zdravím kluci. Předem velké díky za hru týdne, bohužel teď jsem nestihl poslední dva streamy z časových důvodů ale koukám ze záznamu.;)
A dotaz na nové dva Xbox Series, pokud už nebudou zodpovězeny.

Jak je konzole hlučná například u nějakých, řekněme náročnějších her?
Jak moc se konzole zahřívá?
A můžete porovnat, jestli máte tu možnost s pc? Jestli se jedná opravdu o ten next-gen do budoucna nebo jestli, dle mého názoru za dva roky opět budou obě konzole opět proti pc ztrácet?

Nahlásit nevhodný obsah