Zapojte se do podcastu hPod #767

29. říjen 2020 15:43 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Tentokrát za trochu turbulentních podmínek, na poslední chvíli, natáčíme další epizodu našeho podcastu hPod, a tentokrát s pořadovým číslem 767. Co bude jeho obsahem a na koho se těšit?

V prvé řadě samozřejmě probereme, jaké hry nás v současnosti baví a naplňují. Pochopitelně probereme další odklad Cyberpunku 2077 a rozebereme také cloudové hraní na Switchi. 

Ve virtuálním studiu, u vlastních mikrofonů opět zasedne osvědčené trio Tadeáš, David Plecháček, Kuba. Po dlouhé době se nám ale povedlo jako čtvrtého člena zlanařit naši východní spojku Aleše. Pokud vás tedy zajímá něco ryze hardwarového, můžete směřovat dotazy přímo na něj.

A nebo klidně na nás! Dotazy můžete sypat jak do diskuze pod touto novinkou, tak na mailovou adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Natáčení vypukne dnes později odpoledne, s dotazy tedy příliš neotálejte.

Uslyšíme se tradičně v pátek ve 20:00.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20887270
1337 napsal 29. 10. 2020 v 16.57

Ahojte kluci,
mám spíš tip jak něco jiného - oceňuji návrat videí, akorát bych upozornil, že při kliknutí na váš kanál se prostě nezobrazí hned - vyskočí tam Doom Eternal z doby před sedmi měsíci. Musí se dále kliknout na "videa" (je to protože nové videa nejsou v Let's Play ani v ostatních "škatulkách"). Tuším, že by nemělo být náročné tam přidat "Hra týdne", aby to na nás skákalo hned. A šlo by to lépe vidět. ;)

Díky a mějte se ;)

Nahlásit nevhodný obsah