Destruction AllStars se odkládají na únor

27. říjen 2020 08:43 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Destruction AllStars měly být jedním z launchových titulů určených pro PlayStation 5. Nyní je ale jasné, že se bez akčních závodů budeme muset obejít. Hra se totiž o pár měsíců opozdí. Autoři o skutečnosti informovali na oficiálním PlayStation blogu.

Lucid Games naposledy o hře mluvili jako o sportovní události, během níž spolu soupeří známé osobnosti – takzvaní AllStars. Na výběr bude z 16 postaviček a několika speciálních bouráků. Jízda samozřejmě může velmi rychle skončit bouračkou, hráč nicméně pokračuje dál ve snaze ukořistit novou káru. K tomu může využít speciální schopnosti.

Zdá se ale, že vývojáři nestíhali a nyní, zhruba dva týdny před vydáním hry, už zkrátka museli s pravdou ven. Oznámení vzal na bedra ředitel vývoje Pete Smith. Dle jeho slov jde v první řadě o multiplayerovou hru, došlo tedy na rozhodnutí novinku nabídnout rovnou v programu PlayStation Plus, kde bude dostupná po dobu dvou měsíců.

Destruction AllStars přifrčí až v únoru, konkrétní datum vydání autoři zatím neprozradili. Hráčům, kteří si hru již předobjednali, budou samozřejmě vráceny peníze. Vývojáři také přislíbili, že se v příštím týdnu přihlásí prostřednictvím nového traileru, v němž přinesou další detaily o hře.

Zdroj: PlayStation Blog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 27. 10. 2020 v 11.04

Rozmohl se nám tady takový nešvar...

Nahlásit nevhodný obsah