Zpěvák Travis Scott spolupracuje se Sony

25. říjen 2020 12:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Zařazení lokálních i světových celebrit do marketingových plánů není novinkou v žádném odvětví průmyslu. Není proto nikterak překvapivé, že i Sony oslovuje své publikum právě tímto způsobem. Páteční zpráva PlayStation Blogu totiž odhalila, že se americký rapper Travis Scott stává strategickým kreativním partnerem rodiny PlayStation.

Není-li vám jméno hudebníka známé, připomeňme, že Scott například vystoupil v roli aktéra v letošním dubnovém virtuálního koncertu ve Fortnite. Ten onehdy přilákal na 12 milionů hráčů, čímž překonal úspěch předchozího vystupujícího, DJ Marshmella. Je tedy zřejmé, že svým věhlasem má Scott značce PlayStation co nabídnout. A skutečnost, že si to uvědomuje i vedení Sony, ztvrzuje aktuální oznámení.

Mimo jmenovaného umělce a jeho značky Cactus Jack, obsahuje výše dostupná ukázka i řadu dalších lidí, stojících za rozdílnými aspekty PlayStationu 5. Samotný Scott ve svém krátkém příspěvku mimo jiné sděluje, že je ze spolupráce osobně nadšený a že se již nemůže dočkat odhalení všeho, na čem spolu se Sony pracovali.

Zdroj: PlayStationBlog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!