Little Nightmares 2 nabízí děsivý trailer

24. říjen 2020 12:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Podobně jako celá řada her s ponurou atmosférou, ani Little Nightmares 2 nemůže přejít Halloween bez poznámky. A jak jinak tento svátek všech duchů a monster připomenout než skrze skličující ukázku s výjevy z nejhorších nočních můr.

Ve pokračování plošinovky z roku 2017 se vývojáři z Tarsier Studios rozhodli pokračovat v jednou osvědčeném receptu. Podobně jako originál bude tedy i připravovaný druhý díl sestávat z množství hádanek, schovávání i úprku před hrůzu nahánějícími entitami. Zásadní novinkou je však skutečnost, že na zmíněné činnosti nebudeme sami. Hra totiž mimo žlutokabátnické Six přivádí na scénu i novou postavu Mona.

Společně s uveřejněním níž přiloženého videa přišel navíc vydavatel Bandai Namco se zprávou, že hru bude možné zakoupit i v Stay Tuned edici. V rámci ní dostanou hráči mimo hry přístup i k art booku, separátnímu soundtracku, nálepkám, steelbooku nebo sošce zmiňované dvojice Mona a Six.

Navzdory svému relativně nedávnému oznámení na Gamescomu 2019, se Little Nightmares 2 dočkáme už v únoru následujícího roku. V době svého vydání bude hra dostupná ve verzi pro Xbox One, PlayStation 4, PC a Nintendo Switch. Později téhož roku slibují vývojáři též next-gen verze pro PlayStation 5 a obě zařízení Xbox Series.

Zdroj: YouTube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8530612
Superman25 napsal 24. 10. 2020 v 19.42

Na little nightmare's se hodne tesim ...jednicka mela zvlastni stisnujici atmosferu ktera ve me vyvolavala dost divny pocity ( je dost zvlastni ze to chci zase zazivat) :D

Editováno: 25. 10. 2020 v 07.45

Nahlásit nevhodný obsah