2K se vyjadřuje k reklamám v NBA 2K21

21. říjen 2020 13:04 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Před dvěma dny jsme vás informovali o další kauze, která se pojí se sérií NBA. Vývojáři do hry přidali reklamy, které nelze přeskočit, což se setkalo s velkou kritikou ze strany hráčů. Není to totiž poprvé, co se tak stalo, 2K se ale očividně nepoučilo a nyní se omlouvá.

Omluva ale není mířena přímo na reklamy, nýbrž na způsob, jakým se reklamy do hry dostaly. „Jak mnoho z vás ví, v minulých letech byly reklamy integrovány do segmentu 2KTV. Poslední umístění reklam v 2KTV zasáhlo naše hráče způsobem, kterým jsme nechtěli, jelikož tyto reklamy nemají běžet v rámci uvedení do hry. Na opravě dojde v dalších epizodách. Děkujeme za vaší zpětnou vazbu.“

Vývojáři se tedy neomlouvají přímo za to, že se ve hře reklamy objevily, ale jakým způsobem. Přesněji se vyjádření týká toho, že se reklamy nemají objevovat před hrou. To ale nevylučuje, že studio reklamy akorát přesune na jiný segment hry. Zatím to ale nevypadá, že by reklamy měly ze hry vymizet úplně – jak už naznačuje začátek zprávy, reklamy byly přítomné už v minulých ročnících. Jak na reklamy ve hře za plnou cenu pohlížíte vy?

Zdroj: VG24/7

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 10. 2020 v 11.18

Prosím, co to znamená "future episodes" v tom jejich prohlášení?
NBA2k21 je nějaký seriál na pokračování?

Nahlásit nevhodný obsah

20921789
mojebrouzd napsal 21. 10. 2020 v 21.47

Reklamu bych strpěl u hry za plnou cenu jedině buď jako "product placement" nebo "přeskočitelnou" reklamu. Tohle je zvěrstvo.

Nahlásit nevhodný obsah