Overwatch se bude brzy rozdávat zdarma

1. říjen 2020 10:41 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Včera večer čekalo na stránkách esportového týmu Boston Uprising na fanoušky hezké překvapení – web jim totiž nabídl speciální formulář, po jehož vyplnění si mohli vyzvednout Overwatch zcela zdarma. Problémem je, že o tomto rozdávání nepadlo ani slovo – a to ani od Blizzardu, týmu ani esportové ligy Overwatche.

Po hodině byl formulář z webu stažen a rozjely se mohutné spekulace o tom, co by tato chyba mohla znamenat – bude snad Overwatch F2P? Nebo se skutečně jedná o „pouhé rozdávání“? Odpověď nakonec přináší až viceprezident Overwatch League, který potvrzuje budoucí rozdávání hry.

„Spolupracujeme s Overwatchem a všemi našimi franšízami v lize na rozdávání PC kopií hry a League Tokens našim fanouškům, a to po omezenou dobu a omezené množství. Týmy své akce vydají již brzy, takže je určitě sledujte!“ Dle webu PCGameru bude nutné k vyzvednutí hry být obyvatelem Spojených států, je ale otázkou, jestli bude nutné tuto skutečnost nějak potvrdit nebo pouze zaškrtnout. V tom případě by rozdávání mohlo být aktuální i pro nás.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922562
MartinTm napsal 1. 10. 2020 v 21.56

qwe5: Co? :D

Nahlásit nevhodný obsah

20922326
qwe5 napsal 1. 10. 2020 v 19.21

I zadarmo drahé.

Nahlásit nevhodný obsah