Insomniac se vyjadřuje ke změně obličeje

1. říjen 2020 11:34 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Včera jsme vám přinesli zprávu o tom, že remaster Spider-Mana přinese kromě několika vylepšení i velkou změnu a zásah do hry. Tou je změna obličeje hlavní postavy Petera Parkera, která v té době ještě neměla důvod. PlayStation ale nakonec k traileru vydává tiskovou zprávu, kde se o remasteru rozpisuje James Stevenson, komunitní ředitel Insomniac Games.

Remaster přinese spoustu grafických vylepšení jako lepší modely a textury materiálů. Tou hlavní novinkou, kterou PlayStation 5 dovolí, je podpora ray-tracingu a ambientních stínů. Dočkáme se tak „skutečných“ odlesků například v oknech budov. Vylepšil se také render vlasů či kůže.

Samozřejmě ale největší novinkou je onen obličej Petera Parkera. Důvodem je skutečně změna herce, přičemž studio se prý skutečně chtělo více přiblížit rysům obličeje dabéra Yuriho Lowenthala, proto do role obsadilo místo Johna Bubniaka herce Bena Jordana.

Studio dále slibuje vylepšení performance módu, který cílí na 60 FPS, dojde i na téměř okamžité načítací obrazovky, 3D audio a haptickou odezvu pro DualSense.

Zdroj: PlayStation Blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 1. 10. 2020 v 13.36

Škoda, že to neni asiat, trans-gender, nebo ženská abychom u spider-mana pokryli veškerou rasovou i pohlavní diverzitu. Mě nikdy nedělalo problém hrát za černocha, asiata, nebo macatou ženskou, v DARK SOULS výhradně za ženskou, jelikož má oku lahodící WAY OF WALKING, v TEKKENu či STREET FIGHTERU volim výhradně asiaty a jejich bojová umění (GEN, GUY, LEI-WU LONG, ve VF5 LEI FEI), ale evidentně je na světě spousta lidí, kterým dělá problém hrát za bělocha. Kdo je potom rasista ?

Editováno: 1. 10. 2020 v 13.46

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 1. 10. 2020 v 12.29

tuter: eh no ono je Yurimu už tady 50let, to by asi byl opačnej problém potom

Nahlásit nevhodný obsah

20863689
tuter napsal 1. 10. 2020 v 12.13

Tak mohli tam rovnou dát obličej dabéra a ne hledat někoho kdo je mu podobný... Přijde mi to trochu vadný

Nahlásit nevhodný obsah