The Binding of Isaac dostane další DLC

29. září 2020 15:33 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

The Binding of Isaac je dnes už téměř klasikou. Jednoduchá hříčka s velmi specifickou stylizací, která se nebojí krve, nechutností a výkalů si získala velkou popularitu i díky téměř neomezené znovuhratelnosti a tři roky po vydání se dočkala „remaku“. Ani v roce 2020 si ale vývojář Edmund McMillen nedává pokoj a odhaluje další expanzi Repentance.

DLC je postavené na základě modu Antibirth, přičemž McMillen jej vytvořil společně s moderským týmem stojícím právě za Antibirth. Repentance bude o něco větší, přinese další tisícovky místností společně se stovkou nových předmětů i zcela nový soundtrack. Nesmíme zapomenout ani na 2 nové postavy a 25 bossů.

DLC je prý z většiny hotové, zatím ale stále není určené datum vydání. Dle McMillena by se ale vydání mělo stihnout ještě tento rok. Více informací se dozvíme v říjnu, už teď si ale mod můžete prohlédnout na produktové Steam stránce.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 30. 9. 2020 v 07.17

Tomuhle typkoj nedám už ani korunu. Ten hajzl přišel s krypl karetní hrou, na kterou mu skočilo na lep až příliš moc lidí včetně mě.
Isaaca sem měl rád, ale s tim u mě skončil... škoda

Nahlásit nevhodný obsah

20922562
MartinTm napsal 30. 9. 2020 v 06.24

Můžu se zeptat co je na tom nového? :D Repentance byl oznámen už na začátku roku 2019 :D

Nahlásit nevhodný obsah