Netflix má pracovat na CG filmu Resident Evil

27. září 2020 12:45 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)
AKTUALIZACE

Během dnešních odpoledních hodin došlo oficiálnímu uveřejnění upoutávky Resident Evil Inifinite Darkness na oficiálním YouTube kanálu Netflixu. Rovněž došlo k upřesnění, že se nejedná o celovečerní film, nýbrž o hororový seriál.

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Hororová série Resident Evil má podle nejnovějších náznaků dostat další filmové zpracování. Snímek s podtitulem Inifinite Darkness má podle zveřejněného traileru vznikat ve spolupráci se streamovací službou Netflix.

Podobně jako u značné části dosavadní kinematografické produkce ze světa Resident Evil, i zde má jít o ryze o CG film, přičemž jak mělo být naznačeno v průběhu ukázky, dočkat bychom se měli v roce 2021. Součástí traileru, který se objevil na Twitteru portugalské mutace Netflixu, měla údajně být též informace, že mimo CG stylu zahlásí návrat i duo Claire Redfieldové a Leona S. Kennedyho. Jelikož však trailer není v tuto chvíli již nadále dostupný, musíme se bohužel spokojit pouze s informacemi z druhé ruky.

Nad rámec spekulací o možném návratu hrdinů druhého dílu nebyly prostřednictvím uniklého videa sděleny žádné další upřesňující informace. Hráči, kteří však měli možnost ukázku před jejímstažením zhlédnout ale souhrně potvrzují, že se svým vzezřením a zpracování postav měl snímek blížil loňskému remaku druhého dílu. Nezbývá tak než počkat na oficiální oznámení ze strany Netflixu.

Zdroj: GameRant

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 29. 9. 2020 v 13.46

Beru. I když kvituju snahu CAPCOMu v RE:DEGENERATION, RE:DAMNATION, scénaře obou byly big_as_space_tragedy. NETFLIX je naopak proslulý nejen řemeslným zpracováním, ale i kvalitními scénáři, takže tohle by mohlo vyjít.

Jedinym problémem je, že to dělá z RE další SPIN-OFF sérii s nezapadající dějou linkou.
To máte RE - HRY, RE - FILMY, RE - KOMIXY, RE - CAPCOM FILMY. Chápu, že DAMNATION a DEGENERATION, zapadá do herní série, ale nechápu proč měla v RE2: REMAKE Claire vzhled jež do série nezapadá a NETFLIX ho nenásleduje. Prostě CLAIRE, CLAIRE, CLAIRE - RE2:REMAKE jiná CLAIRE a teď NETFLIX starej vzhled CLAIRE. Prostě ty naducaný tváře, co měla CLAIRE v RE2 neseděli ke CLAIRE, co měla vždy tváře subtilní. Taktéž díky rozlišení PS1 nikdy neměla MODRÝ OČI. Možná podle lore jo, no nikdy ne na obrazovce, tam byly vždy tmavé a v RE2R jsou tak modré až vypadá někdy slepá.

Editováno: 29. 09. 2020 v 13.47

Nahlásit nevhodný obsah