Skupina BTS bude mít koncert ve Fortnite

22. září 2020 16:31 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Pokud si občas všimnete novinek ohledně Fortnitu, nejspíše jste zaznamenali koncerty, které se v rámci hry dějí. Vývojáři pro tuto příležitost dokonce vytvořili samostatnou mapu, na kterou umístili podium. A brzy má po akci s Marshmello, Deadmau5 či Travisem Scottem dojít na další koncert.

Konkrétně Fortnite oznamuje koncert velmi oblíbené chlapecké skupiny BTS, kde ukážou jejich nové hudební video s novou choreografií pro píseň Dynamite. Ta je v posledních dvou týdnech extrémně oblíbená. Jakmile hráči dokoukají premiéru videa, dočkají se afterparty s remixem zmíněné písně.

Samozřejmě v rámci akce dojde i na prodej BTS Dynamite balíčku s dvěma emoty. BTS je jihokorejská skupina, která se proslavila i mimo svou zemi. Jde o největší chlapeckou skupinu na světě a jako první hudební skupina strávila 5 týdnů na prvním místě v žebříčku Billboard Artist 100 Chart. Koncert má proběhnout už 25. a 26. září.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 24. 9. 2020 v 07.16

Tak to bych si radši hrál s pravym dynamitem a sirkama. Přidal bych pár peprných 4% poznámek, no to je v dnešní době nemožné, páč někdo by se mohl u počítače rozbrečet a rozmazal by si oční stíny.

Nahlásit nevhodný obsah