FIFA 21 po letech nenabídne demoverzi

22. září 2020 11:01 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Letošní ročník virtuálního fotbalu FIFA přeruší jednu velmi dlouhou tradici. Nenabídne totiž tradiční demoverzi, která každý rok s malým balíčkem týmů a omezenými nastaveními hratelnosti umožňovala vyzkoušet inovovanou hratelnost.

Velmi tradičně se stávalo, že se demoverze od plné hry velmi výrazně lišila, občas působil výsledek jako naprosto odlišný fotbal, na příjemé tradici stahování dema to ale nic neměnilo. Změnu společnost EA Sports odůvodňuje rozhodnutím věnovat drahocenný čas raději doladění plné hry.

Předplatitelé služby EA Play se do hraní mohou pustit už 1. října, s omezením na 10 hodin, majitelé speciálních edicí dostanou možnost neomezeného hraní 6. října a klasické edice se otevřou 9. října. V ten den bude také zpřístupněna aktualizovaná verze pro Nintendo Switch.

Po vydání next-gen konzolí Xbox Series  a PlayStation 5 dostanou hráči možnost využít takzvaného Dvojího nároku, v rámci něhož dostanou upgrade na next-gen verzi hry zadarmo.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 22. 9. 2020 v 22.28

Jediné pozitivum na FIFA Demo bylo vždy, že to neoznačovaly, jak je dnešním trendem - BETA.
A tím nemyslím jenom EA ale i ostatní vývojáře, kteří jsou toto schopni tři týdny před vydáním prezentovat trapně jako betu...

NA druhou stranu musím říct, že mě to docela sere. Přeci jen aktuální díl už moc nahraji, vyhlížím ten následují a vždy to demo přeci jen hraji. Takový absťák před plnou verzí, poslední roky speciální edice - Důvod jediný. Nechci čekat další tři, čtyři dny ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20921789
mojebrouzd napsal 22. 9. 2020 v 18.03

No bóže. Tak si zahrajem demo FIFA 20 a bude to to samé, ne?

Nahlásit nevhodný obsah