Vydání Super Mario 3D All-Stars provází trailer

20. září 2020 12:35 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Super Mario 3D All-Stars, balíček tří legendárních her ze série eskapád slavného italského instalatéra, konečně doráží i na Nintendo Switch.  A jak lépe tuto událost, která současně značí i 35. narozeniny značky Super Mario, oslavit než prostřednictvím nostalgického launch traileru.

Jak je z výše uvedené textu patrné, Super Mario 3D odmění případné zájemce pomocí znovuvydání tří dřívějších dobrodružství, a to Super Mario 64, Sunshine a Galaxy. Všechny zmíněné tituly byly vývojáři na Switch přeneseny ve formě remasteru. Vzhledem k tomuto faktu se tedy mohou pyšnit vyšším rozlišením, podporou zobrazení 16:9 a nově i přítomností integrovaného přehrávače hudby ze všech tří her. 

Ačkoli informace o nestandardním vydání Super Mario 3D All-Stars zazněla od Directu, kde byla hra oznámena, již opakovaně, není od věci její znění připomenout. Pakliže jste dění okolo hry nesledovali, jde o zprávu, ve které výrobce konzole sdělil, že možnost zakoupení digitální i fyzické verze potrvá pouze od 18. září 2020 do 21. března 2021. Po uplynutí tohoto data nebude hra nadále dostupná skrze oficiální distribuční kanály Nintenda.

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!