Redux verze Observera vyjde na launch konzolí

19. září 2020 14:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Letos oznámená Redux verze hororového počinu studia Bloober Team dorazí na obě konzole nové generace v datu jejich uvedení na trh. V případě Xboxu Series X|S a PC se tak hráči dočkají 10. listopadu, zatímco budoucí majitelé PlayStationu 5 o dva dny později.

Spolu s čerstvým oznámením data vydání též došlo na potvrzení informace, že vlastníci původní hry na PS4 nebo Xbox One neobdrží bezplatný přístup k upgradu na next-gen verzi. V případě PC hráčů je situace obdobná, avšak zde byla tato skutečnost alespoň z části kompenzována sníženou cenou, za kterou bylo možné Redux verzi do 15. září získat.

Observer: System Redux přinese změny grafického charakteru, mezi které patří textury v rozlišení 4K, HDR, ray tracing, nové modely postav a přidané animace. Dodatečné úpravy grafiky by se podle uveřejněných videí též měly projevit i na poli volumetrických a částicových efektů prostředí, jako jsou efekty mlhy, sněhu nebo deště. 

Vedle ryze technických vylepšení pak do hry přibyde i nový příběhový obsah, a to konkrétně ve formě tří vedlejších příběhových linií, kterými jsou Errant Signal, Her Fearful Symmetry a It Runs in the Family. Nad další porce příběhu se hráči dále mohou těšit i na navýšení počtu skrytých předmětů a v neposlední řadě i pozměnění stealth mechanismů, které se staly terčem kritiky původní hry.

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!