První epizoda Life is Strange 2 je zdarma

18. září 2020 13:45 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Druhý díl příběhové epizodické série Life is Strange přichází s nabídkou bezplatného vyzkoušení první z pěti nabízených epizod. Novodobému pokračovateli zavedené značky se tak rok od vydání první epizody dostává stejné péče jako se kdysi stalo u prvního dílu.

Ve smyslu dostupnosti není nabídka žádnou formou časově omezeného přístupu nebo limitovaného trialu. Jakmile tedy první epizodu Roads stáhnete, můžete její děj projít kolikrát chcete. Omezení současně nepřichází ani prostřednictvím podporovaných platforem, díky čemuž si úvodní pasáž příběhu užijí hráči na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One. Komplexní rozbor ústřední premisy, popřípadě i kladů a neduhů příběhového oblouku druhého dílu jako celku či pouze první epizody můžete nalézt zde a zde.

Ve světle aktuální nabídky se též sluší připomenout, že obdobným způsobem došlo kdysi i na bezplatné zpřístupnění The Awesome Adventures of Captain Spirit, tedy standalone prequelu druhého Life is Strange. Plánujete-li tedy první epizodu, případně i zbytek příběhu osobně vyzkoušet, vřele doporučujeme začít právě od zmiňovaného prequelu. I v jeho případě tak můžete učinit prostřednictvím PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!