Deathloop bude první rok exkluzivně na PS5

18. září 2020 13:55 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Deathloop se řadí mezi atraktivní tituly, s nimiž budeme mít tu čest na stojích příští generace. Střílečka z produkce lyonské pobočky studia Arkane si však svou premiéru na konzolích odbude výhradně na PS5. Nyní už je známo, jak dlouho časová exkluzivita potrvá.

V oficiálním příspěvku Bethesda potvrdila, že hra vyjde ve druhém kvartálu příštího roku, přičemž je slíbeno rozlišení 4K a 60 snímků za sekundu. Celý rok po vydání se Deathloop neobjeví na jiných konzolích. Potěšeni mohou být hráči upřednostňující PC, ti se dočkají ve stejný čas, jako majitelé PS5.

Původně přitom mělo jít o launchový titul. Autoři se ale rozhodli, že nová IP vyžaduje další péči, aby bylo dosaženo kvalitativní úrovně, na níž jsou fanoušci studia Arkane zvyklí. Jedním z důvodů zpoždění je také pandemie onemocnění covid-19, kvůli níž byli vývojáři nuceni pracovat z domu.

Autoři spolu s vydavatelem pro jistotu nestanovili žádné konkrétní datum vydání, na něj si patrně budeme muset ještě nějaký čas počkat. Zatím si musíme vystačit s dostupnými záběry ze hry, naposledy se Deathloop prezentovala ve čtyřminutové ukázce v rámci PlayStation 5 showcase.

Zdroj: Bethesda

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!