Byl odhalen preorder oblek pro Spider-mana

18. září 2020 14:45 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Spider-Man: Miles Morales odhalil podobu prvního ze dvou alternativních obleků, které hráči obdrží za předobjednání hry. Nad rámec přidaných kostýmů se hráči skrze preoder dále dostanou ke třem dodatečným dovednostním bodům a jednomu extra gadgetu.

Zpráva o podobě obleků, jež byla podle informací serveru PushSquare publikována a záhy i opětovně skryta z oficiálního kanálu PlayStation Online Storu, byla zachycena vybranými uživateli Redditu. I navzdory nedostupnosti původního zdroje tak nyní víme, že dvojici bonusových obleků by měl tvořit T.R.A.C.K suit a druhý, prozatím neodhalený oblek.

Podle informací obchodu Target má označení T.R.A.C.K stát za Time Response Activated Circuit Kinetic, přičemž jeho designérem má být Javier Garrón, tedy jeden ze spoluautorů komiksové série Spider-Man: Miles Morales. Integrovanou součástí obleku má být i odemknutelná modifikace Untrackable suit mod. Vzhledem k nedávno představené gameplay ukázce lze soudit, že uvedené vylepšení má pravděpodobně co dočinění s unikátní schopností Milese se zneviditelnit.

Nově přidaný gadget Gravity Well má pak podle obchodu Target umožnit hráči vzájemně přitáhnout blízko stojící nepřátele za účelem jejich sražení a následného zneškodnění.

Zdroj: PushSquare

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20840256
LuboDante napsal 18. 9. 2020 v 16.19

Jo predobednany to mám ale zahraji si to zdrejme až v únoru ☹️

Nahlásit nevhodný obsah