Miles Morales přinese remaster původní hry

17. září 2020 14:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Miles Morales včera večer pěkně zazářil v gameplay ukázce, následně navíc potěšil i hráče, kteří momentálně neuvažují o koupi konzole PS5. Hra bude totiž hned v den vydání dostupná také na PS4. Řeč ale padla také na původního Spider-Mana z roku 2018. Jeho remaster totiž bude součástí ultimátní edice chystaného pokračování.

Edice vyjde na 70 dolarů, v Česku 1999 Kč, a krom nového dobrodružství s Moralesem bude obsahovat i voucher s kódem k vylepšené verzi původního titulu od Insomniac Games. Mimo základní hru se v balíčku nachází také všechna rozšíření.

Remaster nepřinese pouhé vyšší rozlišení. Mnoho assetů prošlo kompletní předělávkou, aby byl náležitě využit výkon PS5. Dočkáme se tedy lépe vypadajících postav, implementace ray tracingu, lepších stínů a světel, větší hustoty obyvatel a dopravních prostředků. Režim pro vyšší výkon pak umožní poletovat nad New Yorkem v 60 snímcích za sekundu. Vylepšení se dočkaly také nahrávací časy.

Autoři navíc zapracovali na funkcích, o nichž se mluvilo v souvislosti s Milesem Moralesem. I Peter Parker využije možností ovladače DualSense, především tedy haptickou odezvu. Připraveny jsou také dosud neviděné outfity a dokonce i nové trofeje, aby to notoričtí sběrači neměli s platinou tak jednoduché.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition vyjde digitálně i na fyzických nosičích.

Zdroj: PlayStation Blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20923037
Royal_Antagonist napsal 18. 9. 2020 v 10.33

barth731: Myslim, že se to vůbec nijak netýká PS4 verze a článek ani nezmiňuje nic, co by s ní souviselo.
Ani si nemyslim, že by někdo něco takovýho někdy řešil, skoro mám pocit, že my (jsem ve stejný situaci) utřem slzu a budem muset vypláznout další 2K za spider-mana na PS5.

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 17. 9. 2020 v 16.38

No a co info. když mám třeba já hru Spider-man na PS4 doma na disku a k tomu dokoupeno digitálně DLC z PSN store, to potom to bude fungovat jak???

Nahlásit nevhodný obsah