Přivítejte nového autora v hPodu #761

16. září 2020 11:49 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Září se pomalu přehupuje do druhé půlky, především nás ale čeká další natáčení epizody podcastu - pořadu hPod. I tentokrát nebude nouze o zajímavá témata nebo kontroverzní názory, navíc ale mezi námi na gauči přivítáme čerstvého člena externí redakce.

Vedle Kuby a Tadeáše totiž k mikrofonu usedne i Lukáš Černohorský, který se zatím na našem webu postaral o recenze soulsovek Hellpoint, Mortal Shell a strategie Iron Harvest. Pokud na něj tedy máte jakýkoliv dotaz nebo ho jen chcete hezky přivítat, můžete tak směle učinit.

A co témata? Samozřejmě si zrekapitulujeme, co jsme v uplynulém týdnu hráli. Podíváme se taky na zajímavou kauzu týkající se Facebooku, společnosti Oculus a jeho hardwaru, konkrétně pak na to, jak sociální síť uživatele brýlí omezuje či může do budoucna omezit. V speciálním tématu pak zavzpomínáme na herní obrazovky. Na čem více či méně obvyklém jsme hry hráli, co považujeme za skutečně revoluční technologie a plánujeme pořízení nových ku příležitosti nové generace?

Nahrávání vypukne dnes pozdě odpoledne, máte tedy spoustu času zapojit se do diskuze. To lze jak zde v komentářích, tak na adrese podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY.

Uslyšíme se v pátek!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 17. 9. 2020 v 13.23

Koukám se v seznamu posledních vydaných her a modlím se, aby mezi nimi nebyla nějaká další automobilová. Poslouchat další hPod s hodinovým monologem o tom, jak se řídí virtuální autíčko, bych už asi nedal.
Ale i tak se asi zase dočkám povinné dávky multiplayerových her, protože redakce ve volném čase nic jiného asi už nehraje. Takže si zavzpomínáme na Division, nějaký battle-royal a LoL... Nejlepší jsou dojmy z hraní něčeho, co je zadarmo - nějaké to F2P, nebo demo, nebo beta-test.
Vítám nového člena redakce. Snad se to s ním zlepší.

Nahlásit nevhodný obsah

20908987
Gerri napsal 16. 9. 2020 v 17.26

Lukáši vítej :). Bylo by dobrý vzít nového člena i do videa na yt, spojit si diskutující s tváří je dobrý (a nechci ho stalkovat na fb), takový osobnější. Chtěl jsem se zeptat jak to vlastně s yt vypadá? Honza M. mluvil v podcastu o nějakém novém formátu a tak... nebo to už je ono :)? Mimochodem, big up pro Tadeáše, je vidět, že do toho dává hodně, snad se s novým designem, yt a dalšími aktivitami rozjede nová éra hrej.

Nahlásit nevhodný obsah