Miles Morales ukazuje první gameplay

16. září 2020 22:25 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Nástupce ikonického Petera Parkera dostane svou vlastní hru, to už víme déle. Pořád dost dobře netušíme, zda se jedná o menší pokračování, větší stand-alone DLC, nebo prostý spin-off, ve výsledku je to ale jedno. Sony nám totiž během závěrečného streamu před spuštěním prodeje konzole PlayStation 5 ukázala fantastický trailer.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales se bude odehrávat rok po událostech původní hry. Příběh se točí kolem boje dvou znepřátelených frakcí, včetně té vedené novým záporákem Tinkererem, které si vyřizují účty v ulicích New Yorku, Miles tak bude vést boj na více frontách. Mimo ikonického Manhattanu se nově podíváme do Harlemu, Moralesova domova, čekají nás tedy neokoukaná místa a čtvrtě.

Samotný souboj pak v mnohém dramatizuje to, co jsme viděli u Petera Parkera. Miles využívá svých ikonických schopností spojených s energií a elektřinou a výrazně více spoléhá na mlácení nepřáteli o zem. 

Zdroj: Sony

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922717
Endys22 napsal 17. 9. 2020 v 17.59

No, upřímně doufám, že to nebude jen na pár hodin, když to přirovnávali k velikosti Uncharted: lost legacy. Protože jestli ano, tak ať jdou s tou cenou do háje... 18 stovek za údajně takto krátkou hru? Jestli to je pravda, tak to si to rozmyslím asi hodně rychle... Čekal jsem cenovku odpovídající. Jako je třeba 40€. Ne plnou! To mě docela zarazilo, když jsem se koukal na předprodeje.

Nahlásit nevhodný obsah