Origin byl přejmenován na EA desktop app

15. září 2020 12:24 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Od roku 2011 nesl počítačový klient společnosti Electronic Arts hrdě název Origin. V rámci hromadného rebrandingu většiny služeb a funkcí společnosti ale dává EA tomuto názvu sbohem. Nově nám tak na plochách bude svítit ikonka s prostým názvem “EA desktop app”.

Dle viceprezidenta strategického růstu EA Mikea Blanka, který novinku popsal serveru Gamesindustry.biz, ale nepůjde jen o přejmenování. Celá aplikace by měla dostat jiný design, být rychlejší, jednodušší, přehlednější, zapracovat na jednodušších a intuitivnějších aktualizacích i lepší práci s knihovnami obsahu.

To vše patří do současné snahy společnosti, která se dle svých slov snaží hráčům umožnit hrát kdykoliv, s kýmkoliv, cokoliv a na jakékoliv platformě. Do budoucna je tak cílem odstranit veškeré hranice mezi platformami a umožnit naprosto bezbariérový komunitní zážitek. Součástí toho je samozřejmě plná podpora cross-platform hraní, kterou v současnosti EA plánuje.

Rozhodnutí přichází nedlouho poté, co služba EA Access dostala nový název v podobě EA Play, a bylo oznámeno, že se její obsah zařadí do jednotného předplatného se službou Xbox Game Pass. 

 

Zdroj: Gamesindustry.biz

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!