Ve středu proběhne PS5 Showcase

12. září 2020 15:50 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Krátce po odhalení cen nového Xboxu přichází očekávaná zpráva z druhé strany barikády. Společnost Sony naplánovala na středu 16. září přibližně 40-minutovou prezentaci v souvislosti s připravovanými launch tituly PlayStationu 5 i hrami, které se dostaví později.

Ačkoli zpráva zveřejněná na PlayStation Blogu nikde přímo nespecifikuje, zda se bude mluvit i o ceně PlayStationu 5 či dalších souvisejících detailech, lze vzhledem k načasování očekávat, že by se tak mohlo stát. Oficiální informace prozatím však hovoří pouze o tom, že se máme dočkat ukázek her z řad first-party titulů, stejně jako her od jiných světových partnerů.

Čas konání byl pořadateli stanoven na 22:00, tudíž nemáte-li v současnu na středeční večer jiné plány, nemuselo by být od věci připravovanou akci sledovat. Koneckonců, prezentace Sony jsou notoricky známy svou pompézností, a dá se tedy předpokládat, že nás mimo již představených titulů nejspíše čeká i řada příjemných překvapení. Živý přenos bude probíhat skrze Twitch a Youtube.

Zdroj: PlayStationBlog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20840256
LuboDante napsal 12. 9. 2020 v 17.12

Mohli by už taky víc ukázat z toho Spider-mana, ale doufám že už odhalí cenu datum vydání

Nahlásit nevhodný obsah