Star Citizen je na dva týdny zdarma k zahrání

12. září 2020 13:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Ztělesnění jednoho z nejúspěšnějších projektů crowdfundingové kampaně bude po omezenou dobu možné vyzkoušet zcela zdarma. Nabídka vesmírného dobrodružství prostřednictvím Free Fly potrvá až do středy 23. září. Pro aktivaci bezplatné verze stačí využít kódu SHOWDOWN2950 na oficiální stránce hry.

Všem zúčastněným bude k dispozice celkem 16 vesmírných plavidel, z nichž každé bylo vybráno zástupci komunity za účelem představení toho vůbec nejlepší, co Star Citizen nabízí. Jedná se tak o praktickou aplikaci každoročního eventu Ship Showdown, ve kterém hráči hlasují o nejlepším korábu. Pro hráče, kteří by snad kvůli obavám z nedostatku zkušeností s vyzkoušením hry otáleli, přidávají vývojáři rovněž i odkaz na video tutoriály a psané rady.

V souvislosti s novými hráči je též nasnadě zmínit, že po dobu trvání celé akce byla dočasně snížena i cena balíčků startovních lodí. Bude-li vám tedy vesmír Star Citizenu za dobu hraní po chuti, můžete této nabídky využít, a směle se tak přidat ke zbylým letcům i po 23. září. Závěrem pouze dodejme, že počínaje červnem letošního roku zaznamenal Star Citizen ve své crowdfundingové kampani překročení úctyhodné hranice 300 milionů amerických dolarů. 

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 14. 9. 2020 v 12.51

GOAT SIMULATOR ve vesmíru. Tak to dle videí působí.

Nahlásit nevhodný obsah