Remedy rozdávají svoji prvotinu zdarma

12. září 2020 17:20 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Za účelem oslavy 25. výročí Remedy Entertainment se zástupci studia rozhodli hráčům darovat svůj úplně první titul Death Rally. Hra je dostupná ve Steam verzi, přičemž nebudete-li otálet, můžete si ji ve vaší knihovně ponechat již nadobro.

Ačkoli by se podle nepříliš lichotivého vzezření titulu mohlo zdát, že modernímu hráči již nemá moc co nabídnout, opak může být pravdou. Kombinace chaotické akce, rychlých aut a možnosti svůj vůz volně upravovat a vyzbrojovat hře zajistily na Steamu více než přívětivé hodnocení 90 %. Pravda, recenzí, které se o tento úspěch zasloužily, je spíše pomálu, každopádně fanoušci her, jako je Destruction derby nebo ještě známějšího Carmageddonu, by hře určitě měli dát šanci.

Pakliže vás výčet herních prvků ani níže přiložená ukázka dosud nepřesvědčily, pak možná vaši vůli zlomí alespoň fakt, že hra podporuje mimo singleplayeru i multiplayer, a to až pro 4 hráče. V případě zájmu tedy zamiřte přímo na Steam a hru zde v seznamu nabízených titulů jednoduše aktivujte.

Zdroj: PCGamesN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 12. 9. 2020 v 18.55

Já bych rád Tough Trucks.
EDIT: Omyl - to byl Bugbear.

Editováno: 12. 09. 2020 v 18.56

Nahlásit nevhodný obsah