Spekuluje se o “prostředním” Xboxu

11. září 2020 17:35 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Sotva přestala být relevantní většina spekulací, která se točila kolem ceny Xbox Series X a samotné existence levnějšího Xboxu Series S, už tu máme další. Fanoušci se totiž zaměřili na spekulovaný třetí Xbox, který má vyplnit výkonnostní a cenovou propast mezi oběma oznámenými stroji.

Přístroj s déle známým kódovým označením Edinburgh prý ponese název Xbox Series V a skutečně nabídne hardware někde na půl cesty mezi Series X a S. Alespoň to naznačuje záhadný snímek obrazovky publikovaný na twitterovém účtu s přezdívkou Idle Sloth. Ten ukazuje záhadnou konzoli postavenou mezi oba své kolegy. Designově připomíná silnější Series X, je ale štíhlejší a dle všeho nedisponuje diskovou mechanikou.

Samozřejmě se jedná o velice divokou spekulaci a podobný snímek lze velmi jednoduše vytvořit pomocí Photoshopu. Na druhou stranu by podobný stroj do marketingu Microsoftu zapadal, představoval by bezdiskovou, levnější variantu prémiového Series X pro hráče, kteří hledají zlatý střed mezi cenou a výkonem.

Zdroj: Gamesradar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 12. 9. 2020 v 03.04

Tak kolik těch Xkrabic bude? a,b,c,d,e . . .No, písmen mají ještě dost tak se třeba dočkáme i Xbox Z . ..

Nahlásit nevhodný obsah