Sony prý mění plány a zítra chystá oznámení

8. září 2020 12:12 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (4)

Tento týden se zdál být jako každý jiný. Hráči čekají na novinky ohledně nových konzolí, zatímco Sony a Xbox si hrají na kočku a myš. Jenže leakeři jsou v herním byznysu velkou proměnnou, a tak nám Xbox nadělil oficiální oznámení. A PlayStation na to má prý zareagovat.

Pobočka herního obchodu GAME v britském Guildfordu totiž na svůj Twitter napsala, že ti, kteří čekají na předobjednávky, mají ještě chvíli počkat. PlayStation totiž na zítřek údajně připravuje oznámení, tudíž by se tento týden mělo všechno rozjet.

Je nutné říct, že PlayStation má sice na tento týden přichystanou akci, ta se ale má týkat PlayStation VR a výrobce konzolí předem ohlásil, že nechystá novinky ohledně nové generace. Dost možná ale na únik ohledně Xboxu vedení rychle zareagovalo a změnilo plány. GAME jakožto velký obchodní řetězec dostává informace od výrobců předem a není výjimkou, že z interních konferencí občas uniknou ještě neoznámené hry. Navíc je tweet již smazaný.

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20895881
Pavel11 napsal 8. 9. 2020 v 21.03

Xspy: Taky by mě zajímalo, dle čeho soudíš. PS5 to nebude mít snadné? Usnadnil to už MS, když oznámil, že nebudou žádné exkluzivity na 2 roky a odložil jedinou nejočekávanější, Halo. Po nových Xboxech neštěkne pes a PSka se budou prodávat jako rohlíky, protože Sony myslí na hráče, kteří chtějí next-gen zážitek. Neztrácí čas v minulosti, aby nově vyvíjené hry jely i na starším HW. Sony zase vyhrálo, x měsíců před zahájením prodejů.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 8. 9. 2020 v 20.59

Na porovnání výkonu obou konzolí jsem zvědav, stejně skončím u PS5.
Ani jedna konzole nemá pořádný launch titul, pouze tituly, které se neustále odkládají. Zpětná kompatibilita to samozřejmě jistí.
Xbox bude beztak vydávat jako poslední roky své ''exkluzivity'' i na pc tak nevidím ani nejmenší důvod tuto konzoli pořizovat. Jestli bude výkonnější mi vůbec nedělá starosti, na pc si jejich tituly zahraji v lepším grafickém kabátku.
Uvidíme jestli Sony pustí své klenoty také na pc . . .

Nahlásit nevhodný obsah

20878626
Raymy napsal 8. 9. 2020 v 19.04

Xspy: podle ceho soudis ze se Sony velkeho X boji?

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 8. 9. 2020 v 18.21

Sony se velkého X asi bojí ... uvidíme , rozhodně to PS5 nebude mít tak snadné jako minule .

Nahlásit nevhodný obsah