Lords of the Fallen 2 má nové vývojáře

8. září 2020 16:18 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Lords of the Fallen 2 je další zapeklitý příběh herního průmyslu. Na vývoji hry se vystřídalo hned několik studií a příběh stále nekončí. Vydavatel CI Games totiž oznamuje, že pro vývoj hry vzniklo zcela nové vývojářské studio.

Druhý díl série byl oznámen téměř hned po vydání dílu prvního. Vývojářský tým i velikost hry ale byla zredukována, jelikož si CI Games myslelo, že ambice vývojářů byly až moc vysoké. V roce 2018 měli vývojáři z Defiant Studios začít hru vyvíjet úplně od začátku a ředitel vydavatelství tvrdil, že se jim moc líbil koncept hry.

O rok později ale byla smlouva Defiantu vypovězena, údajně kvůli nedostatečné kvalitě vertical slice. Nyní si tak hru bere na starosti Hexworks, které otevřelo samotné CI Games. Hexworks vzniklo už v březnu, ale vydavatel chtěl existenci studia držet v tajnosti. Vývoj má prý začít opět od začátku, tentokrát by se RPG mělo přiblížit k Dark Souls.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925486
Ephaar napsal 9. 9. 2020 v 10.17

Priblizit k Dark Souls? Uz prvni dil je uplna kopirka DS a tvurci se tim ani netaji :) Kazdopadne neni to spatna hra a pokracovani bych uvital.

Nahlásit nevhodný obsah