Remaster Mass Effectu vyjde možná již v říjnu

31. srpen 2020 10:25 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Jeff Grubb, žurnalista magazínu GamesBeat, přináší po nedávné zprávě o údajně chystaném Nintendo Directu další zajímavé informace. Ta se tentokrát netýká ničeho menšího než milované sci-fi série Mass Effect, konkrétně pak spekulovaného remasteru původní trilogie.

V rámci páteční epizody podcastu GB Desides Grubb sdělil, že podle jeho zdrojů má k oznámení a současně i vydání remasteru dojít ještě v průběhu letošního října. Jsem si zcela jistý, že minimálně minulý týden byl plán stále takový, že hra má být oznámena počátkem října a vydána později v jeho průběhu," prohlásil Jeff Grubb v rámci zmiňované epizody GB Desides.

V navazujícím komentáři současně ale mírní případná nadšení fanoušků, když dodává, že je na stole i možnost potenciálního odsunu, přičemž zdůrazňuje, že nic prý zatím není jisté. Navzdory tomuto dodatku však prý zůstává i nadále pozitivně nakloněn možnosti letošního vydání. Dodatečně pak zmiňuje, že remaster celé trilogie měl vedle Star Wars Squadrons představovat další velký titul, který si EA připravuje na letošní podzimní sezónu. Jako poslední informaci pak Grubb uvádí, že cenovka celé trilogie má být nastavena na 60 amerických dolarů.

Kompletní záznam podcastu naleznete níže.

Zdroj: VideoGamesChronicle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!