Vzniká deskovka na motivy Sniper Elite

13. srpen 2020 15:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Když se řekne typický zástupce sniper her, asi spoustě hráčů vyvstane na mysl série Sniper Elite. Rentgenové záběry těl, kterými se právě provrtává střela, jsou pro tuto sérii typické a například Hitler zasažen do intimních oblastí je už klasikou v tomto žánru.

Sniperem ale nemusíte být pouze ve hře. Studio Rebellion se totiž rozhodlo vytvořit i deskovou hru na motivy této série, a zájem fanoušků zkouší na Kickstarteru. Ten je očividně dostatečný – do konce kampaně zbývá ještě 19 dní a vývojářům se podařilo vybrat už dvojnásobek požadovaných 28 tisíc dolarů.

Co se samotného hraní týče, deskovka je určená pro čtyři hráče. Jeden převezme roli snipera Karla Fairburna, zatímco tři zbylí se usadí do role německých vojáků, kteří musí ubránit svou základnu. Sniper musí svůj úkol splnit tiše a jeho pohyb je schovaný na své vlastní desce, kterou ostatní hráči nevidí.

V základním balení naleznete 10 figurek a celkem 34 kartiček společně s hrací deskou. Pokud si připlatíte, získáte navíc další dvě figurky pro speciální vojáky, tokeny a také figurku onoho Hitlera střeleného do intimních partií.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 15. 8. 2020 v 01.02

Prosím nový díl z východní fronty, díky! ;)
Smolensko, Kiev, Moskva, Stalingrad.

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 14. 8. 2020 v 21.42

Díky, Řádku.:-)

A vypadá to zajímavě, v krámu bych si to možná koupil..

Nahlásit nevhodný obsah