Seriál TLOU slibuje šokující scény

12. srpen 2020 16:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Seriálové zpracování populární postapokalyptické akce The Last of Us studia HBO dle tvůrců diváky a fanoušky značky uchvátí. Scénárista a výkonný producent seriálu Craig Mazin (oceněný cenou Emmy jako autor minisérie Chernobyl) fanoušky láká na dechberoucí scény.

V rozhovoru pro podcast BBC naznačil, že se v seriálu dočkáme jisté scény, kterou sám označuje za “jaw dropping”, měla by nám tedy vyrazit dech. Jde o něco, co mělo být původně součástí prvního dílu, scénárista a autor herní předlohy Neil Druckmann ji ale nakonec vystřihl a dle všeho se mnohem lépe hodí pro zpracování před kamerou.

„Naším cílem není jen podpořit vaši lásku k The Last of Us, ale donutit vás znovu se do něj zamilovat, trochu jiným způsobem. Jde o pasivní způsob příjmu, na rozdíl od hraní, takže toho bude zažívat více, s více postavami a více způsoby. Myslím, že to máme dobře rozjeté,“ poznamenal Mazin. Už dříve potvrdil, že hra nebude přímo čerpat z děje původních her, ale doplní prázdná místa a odpoví na některé nezodpovězené otázky.

O seriálu The Last of Us toho zatím mnoho nevíme. Teprve čekáme na obsazení, datum startu natáčení i datum premiéry.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 13. 8. 2020 v 11.01

Tak to budou záběry na nahé lidi, nebo na lidi, mající sex. Američany tohle šokuje.

Nahlásit nevhodný obsah

20846175
Terepin napsal 12. 8. 2020 v 21.26

rohaac: Tým chcú povedať, že to bude SJW výplach.

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 12. 8. 2020 v 19.50

Konzoli nemám, hru jsem nehrál, ani moc neviděl, ale je ta hra potažmo film nebo celé to téma zajímavé i něčím jiným než tím že je šokující ?

Nahlásit nevhodný obsah