Sam Fisher míří do R6S jako operátor

12. srpen 2020 10:45 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Splinter Cell série se Samem Fisherem v hlavní roli se poslední hry dočkala už pěkných pár let nazpět. Od té doby Ubisoft okolo hry pouze mlčí a mlží, místo toho licenci použilo například pro vytvoření Splinter Cell anime nebo, jak se nyní oficiálně dozvídáme, k přidání Sama Fishera jako hratelného operátora do Rainbow Six Siege.

O tomto operátorovi v určitém hledisku víme už dlouho, konkrétně se o první odhalení postaralo ear-raping video. Nyní jej ale Ubisoft oficiálně potvrzuje jako součást nové Operation Shadow Legacy. Plné odhalení proběhne v neděli, na kdy si Ubisoft přichystal stream.

O schopnostech Fishera ale také už něco víme – minulý měsíc se na redditu objevilo video s ukázkou jeho speciální pistole vystřelující kamery i novou zbraní SC3000K. Vzhled v teaseru i ve hře je stejný, očekáváme tedy i nezměněný loadout. Zajímavá je také zmínka o Fisherovi na oficiálních stránkách, kde se píše, že „je prvním členem Rainbow Operational Staff“. Dočkáme se snad více spin-off operátorů?

S3/4 Operator Gadgets / Abilities from r/Rainbow6

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 12. 8. 2020 v 18.22

Jeste by se tam mohl dostat Darth Vader nebo StormTrooper, proc ne ze jo :)

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 12. 8. 2020 v 15.25

Ocelotr NN: Fisher tady vypadá fakt strašně no. I v těch Breakpointech vypadal divně, ale aspoň ho tam daboval Ironside a měl na sobě ten klasickej outfit.
Nechápu proč ho Ubisoft s*re do každý ''Tom Clancy IP'' jenom né a né do tý jeho vlastní...

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 12. 8. 2020 v 14.53

Jo, tohle je úloha všech UBISOFT her, co nenaplnili peněženky investorů.
Jako za**caný SKINY, pro populární "služby" alá FORTNITE. Ale neřekl bych, že hráči R6 jsou desetiletý děti, jako majorita FORTNITE hráčů, spíš jsou to lidi, co pravděpodobně milují i SAMA FISHERA a absence nové hry a po**caný teasování na mě působí spíš jako urážka. Nemáme novej BGE ani SC, ale neustále vám budeme připomínat, že "na ně myslíme, víte ?" Ale zatim tu máme AC XXVII a FAR CRY 3 a 1/4, tak nebuďte nešťastní.

A navíc - MORTAL KOMBAT SYNDROM. Ten člověk, ale vůbec nevypadá jako SAM FISHER. Jen jako random vousatej lumbersexuál.

Si jako nechal ZTLUSTIT obočí a obarvil si vlasy na temně černou ? Vypadá jak důchodce, co jde na rande a chce vypadat před dámou svého srdce místo na 60 let jako 58,pětník.

"THAT'S NOT THE SOLID SAM FISHER !"

Editováno: 12. 08. 2020 v 14.57

Nahlásit nevhodný obsah