Minecraft Dungeons dostane další DLC

12. srpen 2020 14:28 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Jen měsíc nás dělí od momentu, kdy do Minecraft Dungeons zamířilo první DLC s názvem Jungle Awakens a Mojang už oznamuje další přírůstek do expanzivní rodiny. Tentokrát se z dusné a teplé džungle vydáme na druhou stranu, tedy do zimního biomu s podtitulem Creeping Winter.

Zatím nemáme o DLC moc informací, dle prostého popisu přijdou nová monstra a mise, to vše v mrazivé zimní bouři ničící vše, čeho se dotkne. Vydání expanze je plánované na 8. září, na tento datum ale připadají ještě další dvě události, které vývojáři oslavují.

Ve stejný den vyjde i update zdarma přinášející nové obchodníky a denní trials. Právě obchodníci, respektive Gift Wrapper, přináší do hry velkou novinku ve formě obchodu s ostatními hráči v multiplayeru. Vedle toho ale nesmíme opomenout ani Blacksmitha, který vám vylepší vybavení. Daily Trials zase poslouží jako zpestření každodenního grindění.

Třetí událost je vydání fyzických edicí Minecraft Dungeons. Ty ale budou dostupné pouze pro konzole, tedy PlayStation, Xbox a Nintendo Switch. Fyzická edice obsahuje kromě základní hry obě DLC a pár kosmetických oblečků navíc.

Zdroj: Minecraft

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!