HPod #756 natočíme zítra dopoledne

12. srpen 2020 10:49 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (5)

Spíše neobvykle v brzkých dopoledních hodinách se sejde část redakce Hrej.cz, aby v hPodu #756 probrala to nejzajímavější a nejdůležitější co se v posledních dnech událo. A i tentokrát toho rozhodně nebude málo.

Po klasickém okénku aktuálního hraní se samozřejmě podíváme na problémy Microsoftu. Už potřetí v řadě si tak posvítíme na Halo Infinite a probereme launch nové konzole. V nové tradici témat pak ku příležitosti bety Marvel’s Avengers zavzpomínáme na naše nej(ne)oblíbenější superhrdinské hry.

K mikrofonu se tentokrát posadí Zdeněk, Tadeáš, Radek a vyloučeni zatím nejsou ani další členové redakce. Do podcastu se samozřejmě můžete zapojit i vy. Ať už skrze komentáře zde pod novinkou, v diskuzi na webu nebo prostřednictvím mailové adresy podcast@hrej.cz (s předmětem DOTAZY). Připomínáme, že čas máte do zítřejších dopoledních hodin.

Uslyšíme se jako vždy v pátek večer.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20909928
Gh61 napsal 13. 8. 2020 v 09.01

Odpověď pro 1337 mě přivádí na dotaz na Davida.
Už jsi konečně získal svou první platinu z toho Controlu? Myslím, že jsi zmiňoval, že Ti zbývala jedna trofej.
A musím říct, že Control má docela příjemnou platinu (pokud tedy v průběhu hry děláš ty Challenge). Jo a mimochodem, jsi zmiňoval že občas je ta challenge těžko splnitelná (hledáš jeden typ protivníka a ten se ne a ne objevit). V tom případě ji ale můžeš zahodit a nechat si nagenerovat náhodnou novou.

Nahlásit nevhodný obsah

20909928
Gh61 napsal 13. 8. 2020 v 08.57

1337: Obvykle stačí vyhledat název hry + "trophy guide" a narazíš na stránky typu:
Powerpyx (https://www.powerpyx.com/shadow-of-the-colossus-ps4-remake- trophy-guide-roadmap/)
PlaystationTrophies (https://www.playstationtrophies.org/game/shadow-of-the-colo ssus-ps4/guide/)
případně Psnprofiles (https://psnprofiles.com/guide/7048-shadow-of-the-colossus-t rophy-guide)

Tam bývá vždy uvedená odhadovaná náročnost (i časová) platiny a hlavně počet a které trofeje jsou missable (tzn. můžeš je omylem minout a musel bys hrát hru znovu).
Obvyklý postup je takový, že se podíváš, jestli bys o platinu měl zájem a podíváš se na missable trophies, aby sis dal pozor a neminul je. Uděláš si svůj průchod, aby sis hru užil a potom třeba podle guide doděláš zbývající trofeje (často to není ani potřeba, protože to pochopíš z popisku trofeje).

Nahlásit nevhodný obsah

20917754
catmeows napsal 13. 8. 2020 v 08.54

Važená redakce,
jaký je váš názor na XBOX Lockhart, co od něj čekáte, v co doufáte a čeho se u slabšího modelu bojíte ?
Děkuji za odpověď

Nahlásit nevhodný obsah

20887270
1337 napsal 12. 8. 2020 v 21.16

Ahoj,
chtěl bych se zeptat Zdeňka na tu (asi snad?) webovou stránku, pomocí které určuje tu obtížnost platiny. Nějak moc netuším, jak bych to měl vygůglit, a vždycky to zmíníte tak rychle, že to s mou angličtinou nestihnu chytit.
Jen tak ze zajímavosti bych se chtěl podívat, jak náročné je splnění všech achivementů u některých her - i když sám jsem na jiné platformě.

Díky za odpověď
a Trials Rising Rulezz!

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 12. 8. 2020 v 19.04

Ahoj kluci,

jenom ještě dodatek k minulému dotazu. Naprosto validní je slovo střela. Dále například náboj nebo Tadeášem zmíněný projektil. Slangově například včelka nebo vostrá. Že Vám kolem hlavy lítaly vostrý snad každej pochopí. Ale kulky kolem hlavy snad můžou svištět jen pornoherečce v nějaký gangbang scéně.:-)

veselykralicek

Nahlásit nevhodný obsah